Reference

Máme zkušenosti s malými a středními podniky, ale i s velkými korporáty. Vždy jsme schopni uzpůsobit řešení klientovi na míru. 

Olrope.sk - web, komunikační strategie

Vytvoření webových stránek

V rámci projektu www.olrope.sk jsme byli požádání majitelem o tvorbu webových stránek a návrh marketingové strategie. Webové stránky jsme tvořili skrze platformu WordPress, která je nejčastější volbou při realizaci projektů podobné velikosti.

WordPress je spolehlivý a bezpečný CMS, který nabízí skvělé možnosti v rámci SEO.

Webové stránky jsou navrženy tak, aby odpovídali poptávce a potřebám majitele.

RI-interier.cz - web, online marketing

Úprava webových stránek, tvorba obsahu pro sociální sítě

U projektu www.RI-interier.cz jsme nebyli od začátku, nicméně jsme se spolupráce chopili, jako by se jednalo o náš projekt.

Cílem bylo zrychlit a zjednodušit webové stránky, které běží na CMS Wix, což nepovažujeme za nejšťastnější řešení, ale byla to první volba majitele firmy.

Jsme domluveni, že v budoucnu, jakmile na to bude prostor, web bude předělán do CMS WordPress, případně nakódován.

Wix má pozitivní vlastnost v tom, že je relativně jednoduchý na správu a úpravy, ale na druhou stranu pokulhává v rychlosti, větší variabilitě a má svá omezení. Zároveň se nejedná o levné řešení. Sice platíte pár stovek, ale za to každý měsíc.

PůjčovnaDodávekMB.cz - web, online marketing

Tvorba webových stránek, příprava a realizace marketingové strategie v online prostředí

Spolupráce s www.PůjčovnaDodávekMB.cz začala jednoduchou poptávkou po správně a reklamě na sociálních sítích. Během prvního auditu a evaluace jsme ale zjistili, že web, který majitel užíval, měl jisté díry, které bylo třeba vyřešit.

V rámci toho jsem majiteli navrhli nový web, který běží na bezpečném a prověřeném CMS WordPress. Tento web splňuje veškeré standardy 21. století a je plně funkční ve všech ohledech, které si klient představoval – objednávkový formulář, kalendář vytíženosti dodávek, tabulky s různým cenovým rozpětím, mobilní optimalizace, GDPR compliant, mapa s navigací, propojené sociální sítě a taktéž doplněné o námi nafocené fotky. Obsah webu jsme převážně zduplikovali z předchozího webu, jelikož se majoritně jedná o specifikace a vlastnosti jednotlivých dodávek.

V návaznosti na hotový web jsme se vrhli na sociální média. Na těch využíváme platforem Facebook a Instagram, které se hodí pro naši cílovou skupinu. Klient neplánuje využívat LinkedIn, z důvodu jeho ceny a také primární orientace na B2C.

Založili jsme tedy Facebook profil a spustili odsouhlasenou reklamu, která využívá naše fotky. Reklama má za cíl informovat o tom, že v okolí Mladé Boleslavi je možné si vypůjčit dodávku se skvělým servisem, v nadprůměrně dobrém stavu, za lidské peníze, včetně hlídaného parkoviště. Reklamě se daří a generuje nové poptávky a zakázky, díky kterým se firmě Půjčovna Dodávek MB daří skvěle!

PojištěníDoma.cz - web, online marketing

Tvorba webových stránek, tvorba obsahu na webové stránky, reklama na sociálních sítích

www.PojištěníDoma.cz je náš dlouhodobý klient, který měl vytvořen svůj web, který byl ovšem zastaralý a nereflektovat vizi, se kterou za námi majitel přišel.

Na základě majitelovy vize jsme rozhodli jakou cestou se v rámci marketingu budeme ubírat a co by se mělo stát. Vytvořili jsme kompletně nový web na CMS WordPress. Vymysleli jsme logo, na kterém jsem se s klientem shodli a začali jsme pracovat na obsahu webu.

Obsah webu se primárně…

Love+Fun Socks - web, marketing

Úprava webu, nastavení komunikační strategie, konzultace, reklama na sociálních sítích a v PPC

Love+Fun je specifický klient. Jedná se o asiaty, takže komunikace probíhá kompletně v anglickém jazyce. Tohoto klienta jsme získali na základě doporučení.

Klient vyrábí velice pěkné a kvalitní ponožky, které mají jeden háček. Nikdo o nich neví a když se zeptáte kohokoliv ve vašem okolí na hezké, barevné a zajímavé ponožky, vždy si vybaví někoho z konkurence.

V tu chvíli jsme do hry vstoupili my s naší strategií, kdy kombinujeme úpravy na webu s konverzními kampaněmi na sociálních sítích. Tyto konverzní kampaně doplňují kampaně určené ke zvětšení povědomí o produktech značky Love+Fun Socks.

Avenir Financial Group - workshop, konzultace

3 workshopy na téma jak budovat osobní značku na Facebooku, Instagramu a LinkedInu

Jak vytvořit osobní značku na sociálních sítích, aby prodávala? Stejnou otázku si kladli kluci z finanční skupiny Avenir Financial Group. Avenir působí na území celé České republiky.

Na podzim roku 2019 jsme se s klukama potkali, abychom uvedli jejich vizi v realitu. Co to znamená? Provést školení pro tým poradců s tématem “Jak vybudovat osobní značku a budovat byznys skrze sociální sítě”.

Školení jsme rozdělili na tři části, každá z nich se věnovala jedné síti: Facebook, Instagram, Linkedin. Jenže v průběhu prvního školení jsme zjistili, že je od poradců největší poptávka po reklamě na Facebooku a Instagramu. Takže? Školení jsme upravili.

První workshop byl celý o sociálních sítích a Facebooku. Druhé školení bylo o reklamě na Facebooku a Instagramu + představení platformy Instagram. No a třetí? Tam nám vlezl Covid-19, třetí školení se zatím neuskutečnilo. Čekáme, jak se situace vyvrbí.

Šance pro děti MB - online marketing

Reklama na sociálních sítích

Nevím, jak pro vás, ale pro nás jsou CSR projekty vždy skvělým zpestřením naší dennodenní rutiny. Moc rádi pomáháme a nejvíce tam, kde to je vidět.

Na základě doporučení se nám ozvala paní z nadace Šance pro děti. Tato nadace každoročně pořádá událost, kdy podporuje talent dětí a mládeže. Děti se musí do této soutěže přihlásit, nebo je může přihlásit kdokoliv jiný a bojují mezi sebou o podporu jejich talentu.

Cílem bylo dovézt návštěvnost na web skrze kampaně na sociálních sítích. Na webu se dotyční mohli registrovat. Konverzní kampaň jsme kombinovali kampaní pro získání většího povědomí v okolí Mladé Boleslavi.

Výsledek? Za nás pozitivní, klientka nám několikrát volala, že je na událost obrovský ohlas mezi mladšími a rodiči. Celkový výstup, z úst klientky, můžete najít v ústních referencích níže na stránce.

Collo.cz - web, konzultace, komunikační strategie

Tvorba webových stránek, konzultace, nastavení komunikační strategie

Znáte ten pocit, kdy je třeba něco rychle udělat? Urgent? ASAP? Ok super, tak tohle byl zrovna jeden ASAP.

ASAPy moc nemusíme, ale vždy se snažíme klientovi vyjít vstříc. V neděli mi zvoní telefon, že klientovi odpadl člověk, který mu vytvářel web. Domluvili jsme se na schůzce hned druhý den, v pondělí.

Tam jsme si odschválili, že na tenhle web máme kapacity, a že uděláme všechno, co bude v našich silách.

Do pátku jsme dodali první verzi, do neděle jsme zapracovali úpravy a v pondělí jsme web odevzdávali klientovi. Díky za tyhle možnosti, milujeme to!

MitogenLife.com - konzultace, marketingová strategie

Online marketingová strategie, nastavení reklamních účtů a profilů na Facebooku a LinkedInu

www.Mitogenlife.com je ambiciózní projekt, který míří do mezinárodních vod, kde by měl posunout health, wellness & fitness odvětví na novou, vyšší úroveň. V rámci komplexní péče o zákazníka nabízí nadstandardní služby ve stravě, fitness, regenerace a také v rámci psychické odolnosti jedinců.

HUD.cz - online marketing

Promo akce Pohádkový les H&D

Poptávka zněla jasně – dostaňte na naši akci v lesoparku co nejvíce rodin s dětmi. Vytvořili jsme Facebookovou událost, kterou jsme zapromovali včetně proma příspěvků mimo tuto událost. Výsledek? Celý den byly všechny stánky obsazené, lidi se jen a jen hrnuli a pořadatel akce byl nadmíru spokojen.

Reference

S kluky z Loud digital spolupracuji, už více jak rok. Od samého začátku jsem se spoluprácí naprosto spokojený. Nikdy jsem necítil žádný tlak, co se týká vnucování názoru nebo prodeje nějaké služby. Vždy byla na prvním místě rada, konzultace a hledání řešení na mé problémy. Čeho si také velice cením je, že vše bylo vždy dodrženo a uděláno tak, jak se řeklo.

Daniel Cidlinský

Founder, Pojištění Doma.cz

Díky spolupráci s Loud Digital se nám podařilo vytvořit web respektující trendy 21. století. Návrh komunikační strategie se nám zamlouval. Loud Digital nafotili všechna naše auta a poté jsme společně spustili reklamu na sociálních médiích, která nám výrazně navýšila počet poptávek, ze kterých se stali skuteční zákazníci. Ze začátku byla spolupráce velice intenzivní z důvodu ladění detailů nového webu. Loud Digital byli schopni komunikovat a dávat další návrhy, které potom uskutečňovali. Díky chlapi!

Václav Budínský

Owner, pujcovnadodavekmb.cz

It’s a great opportunity to work with responsible group of people like Loud Digital. Young people who can provide valuable suggestions, knowledge and can communicate very well in order to set up a proper and effective marketing strategy that fits best to our business. They definitely have an overlap in the online marketing world and are able to understand what steps should be taken in order to push our business to the best results.

Cheng

Co-Owner, Love+Fun Socks

Komunikace, promptnost (řešili jsme tvorbu webu víceméně ze dne na den), efektivní způsob řešení individuálních požadavků, pomoc s tvorbou marketingových plánů pro sociální sítě, to jsou jen střípky spolupráce s Loud Digital. Absolutní spolehlivost a profesionalitu posunuli na úroveň “standard”. Je to naše druhá společná spolupráce a určitě nebude poslední!

Pavel Kosť

Founder, Collo.cz

Jsem velmi ráda za doporučení, které jsem dostala od Tomáše Ouředníka. V oblasti sociálních sítí a reklamy jsme potřebovali partnera, který je odborníkem, dokáže nám smysluplně poradit a bude jednat rychle a spolehlivě. Jsem velmi ráda, že jsme měli tu příležitost se poznat. Vše na čem jsme se domluvili bylo bezezbytku a v termínu naplněno. Měla jsem přehled o průběhu kampaně, jednotlivých krocích a ocenila jsem její zhodnocení po skončení. To je informace, která nám může smysluplně posloužit do budoucna.  Pro mě opravdu velmi pozitivní pracovní zkušenost  a mohu spolupráci s Loud Digital velmi vřele doporučit svým kolegům a známým. Firma Loud Digital je korektní, transparentní, slušná a lidská.

Kristlová Petra

Koordinátorka, Šance pro děti MB

Loud Digital je poradenským a tvořivým butikem, kde chcete nakupovat vždy, když potřebujete poradit či pomoci s řešením „marketingové výzvy“ dotýkající se bezprostředně Vaší firmy nebo její výkonnosti. Zdravé a produktivní jádro Loud Digital nám pomohlo analyzovat dostupné možnosti i situaci s ohledem na naší strategii, plány i jednotlivé fáze vymezené pro jejich realizaci. Spolupráci mohu jen doporučit.

Martin Hlinský

Owner, Mitogen Life & Science

Když jsem pořádala 1. Pohádkový les tak jsem oslovila kluky z Loud Digital ohledně spolupráce v rámci propagace akce. Na akci nám nakonec přišlo přes 6000 návštěvníků. Byl to ohromný úspěch.

Jejich profesionální a zároveň lidský přístup mě tak nadchnul, že s nimi chci momentálně navázat dlouhodobou spolupráci i na další projekty. Spolupráci s nim mohu vřele doporučit. Rozhodně s výběrem této agentury neuděláte krok vedle.

Michaela Žiakova

Marketing Communication, Hönigsberg & Düvel Datentechnik

Firmu Loud Digital doporučuji. Základními přednostmi jsou rychlé jednání, moderní pojetí, dobré a věcné nápady. Lidé v Loud Digital dokáží dobře analyzovat situaci, naslouchají názorům klienta. V neposlední řadě jsou napojeni na kolegy, kteří dokáží přispět k dalšímu zkvalitnění služeb.

Ondřej Klika

Majitel, KlikaDent.cz

Pojďme společně nastartovat

Váš byznys

V případě zájmu o kteroukoliv službu nás neváhejte kontaktovat

Na veškeré dotazy, nabídky a poptávky odpovídáme zpravidla do 24 – 48 hodin.