Naše služby

Jsme online marketingová agentura. Vytváříme webové stránkye-shopy, online reklamní strategie, reklamu na sociálních médiích a ve vyhledávání, a také produkujeme fotografie a videa.

Toužíte po větší návštěvnosti webu, více konverzích, větším povědomí o vaší značce nebo produktech?

To chce asi každý. Horší je, že ne každý už umí v online světě “chodit”.

My jsme tu od toho, abychom vám ukázali cestu touhle online džunglí, která skýtá nepřeberné množství nástrah, ale také příležitostí, jak těchto cílů dosáhnout. 

S čím vším vám umíme pomoct? Popojeďte trochu níže.

 

Marketing umí být náročný, dobrá zpráva je, že máte na výběr

Marketingová & brand strategie

Umíme tvořit komplexní a funkční marketingové strategie. Strategie obsahují brandovou, ale i výkonnostní část.

Zjistit více

Nejprve uděláme analýzu Vašeho businessu, Vašich profilů na sociálních sítích, Vašich předchozích reklam a také webových stránek. Na těchto základech a datech budeme stavět celou komunikační strategii podniku, ve které bude jasně řečeno, co nejspíše bude na Vaši cílovou skupinu fungovat. Zvolíme vhodné kanály, které pro Vás dávají v rámci online marketingu smysl, abychom danou hypotézu ověřili v praxi.

Teprve poté přejdeme k samotnému vytváření jednotlivých reklam, příspěvků, obsahu tak, aby uživatelům přinášely přidanou hodnotu. To je klíč k úspěchu v marketingu.

Může jít o formu edukace, pobavení, doporučení nebo i přímého prodeje.   

Pro zachování relevance je důležité pravidelně kombinovat tématické okruhy, měnit formáty, které jednotlivé kanály umožňují a také interagovat s uživateli. 

Správa sociálních médií

Spravujeme sociální média, jak na úrovni tvorby a přispívání příspěvků na profil, tak i v rámci reklamy na těchto médiích.

Zjistit více

Sociální média právě prožívají své zlaté časy. Lidé na nich tráví více času, než kdy jindy. Hledají na nich inspiraci, vzdělávají se, baví se, sdílí mezi s sebou aktuality, své příběhy, zajímavosti z osobního i profesního života, objevují nové služby a nakupují produkty.

Sociální sítě se dají využít nejen k budování povědomí o Vašem produktu, značce nebo osobním brandu. Sociální sítě jsou i silný prodejní nástroj. Existují tzv. performance kampaně, které doručují konverze, ať už se jedná o zanechání kontaktu, prodeje produktu na e-shopu, nebo prodeje služby na Vašem webu.

Správa sociálních médií patří k našim TOP specialitám.

Analytika a doměření výkonnosti kampaní

Datová analytika dává digitálnímu marketingu nový rozměr. Výkonnost už není třeba hodnotit subjektivně, ale máme k dispozici tvrdá data.

Zjistit více

Data, data a data. To je marketing v roce 2020. Velké firmy se už nerozhodují jinak, než podle dat a analýz. Střední a malé firmy to mají těžší. Nemají jich tolik. To ovšem není náš případ. Pokud se spolu dohodneme na spolupráci, vytěžíme maximum z Vašich dat. Ať už se jedná o data z webu, z reklam v PPC nebo na sociálních sítích. Čísla, to je naše! Proč? Data totiž nikdy nelžou, pokud jsou správně připravena a použita. Pocity se mohou mýlit. Z naší zkušenosti velmi často. Takže bacha! Pracujme s daty.

SEO a PPC

Získávání organické návštěvnosti z vyhledávačů jako je Google, Seznam, Bing, je jednou z našich specialit.

Zjistit více

Jak moc je Váš web organicky vidět ve výsledcích vyhledávání? To je SEO (search engine optimization). Pokud máte dobře zoptimalizované SEO na Vašem webu, pak je vysoká pravděpodobnost, že na Váš web chodí zákazníci, kteří hledají právě Vaši službu bez využití reklamy. Vás to prakticky nic nestojí, je to organické vyhledávání a díky tomu získáváte potenciální zákazníky zdarma.


SEO nepřinese rychlé výsledky jako PPC kampaně, ale vyplatí se na něm pracovat, jelikož v horizontu několika měsíců se to může stát hodnotný zdroj zakázek a zákazníků.Reklama ve vyhledávání má na rozdíl od sociálních sítí výhodu v tom, že se s ní dají dosahovat
výsledky relativně rychle. Co to znamená?

Jak funguje PPC? Člověk, který zadává nějaký dotaz nebo hledá řešení svého problému, zadává dotaz na řešení svého problému do vyhledávání. Pokud jsme schopni PPC reklamou reagovat na jeho potřebu, pak už máme skoro vyhráno.

Uděláme pro vás analýzu klíčových slov ve vyhledávání, které souvisí s Vaší službou, firmou nebo produktem. Spustíme kampaně, které dávají odpověď na zadaná klíčová slova uživatelů ve vyhledávání, třeba v Google nebo Seznamu.

Copywriting

Umíme psát reklamní texty, blogové příspěvky, nebo třeba texty na různé tiskové materiály.

Zjistit více

Potřebujete napsat blog? Nebo textace do reklamy? Nebo připravit e-mailing? Pak nás neváhejte oslovit. Máme zde experty na hrátky se slovy a češtinou.

Konzultace a školení

Ať už potřebujete proškolit svůj tým nebo chcete individuální školení pro svůj brand, obojí patří k naším doménám.

Zjistit více

Díky jednorázové nebo pravidelné konzultaci Vám poradíme, kterým směrem by se Vaše komunikace v online prostředí měla ubírat. 

Doporučíme Vám, které nástroje v rámci Vašeho podniku využívat tak, aby marketing byl finančně efektivní.

Předáme Vám rady a znalosti, které pomohou budovat Váš brand a tak i povědomí o Vaší značce. Nejčastěji konzultujeme na pravidelné bázi u jedinců a firem, kteří si naše služby chtějí dělat sami, s naší podporou.

Tvoříme školení dle individuálních potřeb, zdatností a požadavků klienta. 

 

V rámci školení proškolíme Váš tým o tom, jak se chovat v digitálním prostoru, komunikovat a co sdílet, aby tyto nástroje efektivně využíval ke své práci a získání výsledků, ať už se jedná o navýšení poptávek, zvýšení obratů nebo jenom prostě o větší zviditelnění.

Tvorba webových stránek a e-shopů

Tvoříme šablonové, ale i kódované webové prezentace a e-shopy. Ať je Váš budget jakýkoliv, připravíme pro Vás web Vašich snů.

Zjistit více

Tvoříme šablonové ale i kódované webové prezentace a e-shopy, které mají duši a doručují výsledky, ať se jedná o návštěvnost, konverze nebo zvýšení povědomí o Vaší značce nebo produktu.

Klademe důraz na detail a moderní design. Design, který je funkční a odpovídá standardům 21. století.

Nezapomínáme ani na plné zabezpečení a optimalizaci webu pro mobilní zařízení, jelikož více než 50 % návštěv webu jsou z mobilního zařízení.

Vždy vycházíme z potřeb klienta a jsme schopni plnit i nadstandardní požadavky.

Email Marketing

Říká se, že e-mail marketing už nefunguje – opak je pravdou. E-mail marketing stále patří k jednomu z nejlepších online marketingových kanálů.

Zjistit více

Už jste slyšeli, že je e-mailing mrtvý? My si to nemyslíme. E-mailing je stále jeden z kanálů s nejvyšším konverzím poměrem. Ano, e-mailing má např. oproti sociálním sítím už nějaké ty roky za sebou, ale lidé ho stále navštěvují. Nebo… Chodíte na e-mail? Téměř každý den nebo dokonce několikrát denně?Pokud zákazníky oslovíte s nabídkou, která pro ně je zajímavá, pak máte téměř vyhráno. Nasbírané e-mailové adresy mají cenu zlata. Jenom záleží kolik ho chcete.

Pojďme společně nastartovat

Váš byznys

V případě zájmu o kteroukoliv službu nás neváhejte kontaktovat

Na veškeré dotazy, nabídky a poptávky odpovídáme zpravidla do 24 – 48 hodin.