Náš příběh

 

Proč vybrat právě nás?

Jsme online marketingová agentura. Vytváříme webové stránkye-shopy, online reklamní strategie, reklamu na sociálních médiích a ve vyhledávání, a také produkujeme fotografie a videa.

Naše vize a mise

Naší vizí je podávat našim klientům tu nejlepší službu na českém trhu. To se ovšem neobejde bez toho, aniž bychom měli rozsáhlé zkušenosti. Ty naštěstí máme! Naše zkušenosti sahají do mezinárodní agentury, kde jsme pracovali na klientech s milionovými rozpočty, ale také s malými a středními podniky, které počítají každou korunu. Naučili jsme se, že neexistuje univerzální služba. Proto každému klientovi šijeme naši službu na míru. Vždycky.

Naše hodnoty

Při veškerých spolupracích s klienty si zakládáme na našich hodnotách, které jsou pro nás zásadním faktorem.

Zodpovědnost

K naší práci přistupujeme vždy zodpovědně. Víme totiž, že máme jen jeden pokus na to, abychom zanechali pozitivní ohlas. Jednáme zodpovědně uvnitř našeho týmu (základní hodnota, podle které vybíráme parťáky), ale primárně v práci s našimi klienty.

Komunikace

Bez komunikace se neuskuteční žádný projekt, neprodáte svůj produkt, službu a ani se neuzavře žádný obchod. Komunikace je alfa a omega všeho. V Loud Digital nebereme komunikaci na lehkou váhu, je to základní stavební kámen naší práce.

Důslednost

Neděláme věci napůl. Být důsledný a dotahovat věci do finálního konce. Důslednost zdobí naší práci. Ať už jsou podmínky jakékoliv, vždy usilujeme o důsledné a precizní provedení Vámi poptávané služby.

Kritické myšlení

Nejsme papoušci ani teoretici. Ve své práci využíváme kritického myšlení. Vždy Vám podáme naši zpětnou vazbu na Vaši poptávku, dáme Vám naše know-how pro lepší rozhodnutí. U své práce vždy přemýšlíme. Kriticky.

Zábava

Bez zábavy by to nešlo. U nás nepracují lidé, kteří by práci dělali proto, že dostanou zaplaceno a je hotovo. Sdružujeme kolektiv lidí, které baví online marketing, kreativní činnost, datová analytika a kódování. Online reklamou žijeme i ve svém volném čase, je to naše hobby, vášeň a práce.

Co umíme nejlépe?

Marketingová strategie & brand

Copywriting

Správa sociálních médií

Konzultace a školení

Analytika a doměření výkonnosti kampaní

Tvorba webových stránek a e-shopů

Email Marketing

SEO

Pojďme společně nastartovat

Váš byznys

V případě zájmu o kteroukoliv službu nás neváhejte kontaktovat

Na veškeré dotazy, nabídky a poptávky odpovídáme zpravidla do 24 – 48 hodin.